Націоналісти розтрощили будівельний майданчик на місці Сінного ринку у Києві

Будівельні роботи заблоковані.

Активісти "Національного корпусу" розтрощили паркан будівельного майданчика і заблокували усі будівельні роботи на місці Сінного ринку у Києві.

Про це йдеться у заяві "Нацкорпусу".

Націоналісти заявляють, що не дозволять відновити роботи до тих пір, "поки будівництво не буде повністю відповідати не тільки нормам містобудування, а й відповідним вимогам громадськості".

Активісти вимагають від влади відмінити дозволи на забудову Сінного ринку, де планується зведення 22-поверхових будинків. У "Нацкорпусі" також наполягають на тому, що поверховість має бути знижена так, "щоб відповідати вимогам чинного законодавства для будівництва в історичному центрі міста".

Акція не завершиться до повного виконання вимог, йдеться у заяві.

Протест депутатів проти скандального будівництва у Києві закінчився штовханиною з охоронцями

Протест депутатів проти скандального будівництва у Києві закінчився штовханиною з охоронцями

Як повідомлялося, напередодні в Києві сталися сутички між жителями багатоповерхівок і охороною будівельного майданчика, котрий виник напередодні вранці. Люди протестували проти забудови, однак не змогли повалити паркан, який з’явився посеред скверу на вулиці Львівській у Святошинському районі столиці. Намаганням знести огорожу перешкодили молодики спортивної зовнішності, котрі застосували проти місцевих жителів газові балончики. Свої дії охоронці пояснили тим, що захищають приватну власність. Присутність цих людей активісти зустріли скандуванням "Ганьба!". Внаслідок сутичок одну людину госпіталізовано.

Повʼязані теми:

Наступна публікація