Нацгвардія показала репетицію військового параду на День Незалежності

Парад відбудеться 24 серпня на Хрещатику в центрі столиці.

На цьогорічний День Незалежності України, 24 серпня, на Хрещатику в Києві відбудеться військовий парад. Силовики вже почали проводити репетиції.

Зокрема, Нацгвардія спільно з іншими силовими структурами провели перше спільне тренування на території авіаційного заводу ім. Антонова в столиці. На параді від Нацгвардії цього року будуть курсанти Національної академії НГУ, батальйон почесної варти військової частини №3030 та об'єднаний оркестр Київського гарнізону.

Репетиції поки що закриті для звичайних громадян. За кілька днів до 24 серпня у столиці відбудуться репетиції головного параду. Тож у ті дні будуть перекриті центральні вулиці для руху транспорту. Також містом їздитимуть колони військової техніки.

Нацгвардійці готуються до військового параду до Дня Незалежності України На території авіаційного заводу ім. Антонова в місті Києві пройшло перше спільне тренування Національної гвардії та інших силових структур України до військового параду. Цьогоріч гвардію представляють курсанти Національної Академії НГУ, батальйон почесної варти військової частини 3030 та об'єднаний оркестр Київського гарнізону. Більше тут: http://bit.ly/2tVyGXj

Опубліковано Національна гвардія України 1 серпня 2017 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація