На засіданні сесії Бориспільської міської ради сталася бійка: відео

На засіданні сесії Бориспільської міської ради сталася бійка: відео

Фото: із соцмереж

Почалася словесна перепалка, яка переросла у сутички.

На засіданні сесії Бориспільської міської ради сталася бійка. 

Активісти 13 липня прийшли на засідання міськради і почали вимагали зустрічі з мером Борисполя з приводу припинення роботи стихійного сміттєзвалища. Почалася словесна перепалка, яка переросла у бійку.

Відповідне відео оприлюднено на офіційній сторінці "ТРС Бориспіль".

Бійка на засіданні сесії Бориспільської міської ради

Опубліковано ТРС Бориспіль - офіційна сторінка Вівторок, 13 липня 2021 р.

Активісти ГО "Національний Корпус" стверджують, що відповідальність за існування сміттєзвалища має нести міська і районна влада. Раніше члени ГО вимагали в офіційного Борисполя припинити діяльність незаконного полігону, огородити територію та встановити шлагбаум, припинити рух сміттєвозів, які їдуть навіть з інших областей.

Нагадаємо, що це не перша бійка на засіданні Бориспільської міськради. Пленарне засідання 26-ї сесії Бориспільської міської ради 30 травня 2017 року теж видалося непродуктивним. Депутати так і не розглянули жодного питання порядку денного. А причиною тому стала бійка між депутатами Рустамом Хамракуловим та Євгенієм Боженко. Була оголошена перерва на 1,5 години. Після якої більшість депутатів не з’явилося до актової зали. Тому 26-ту сесію завершили.

Нагадаємо, 17 червня у Верховній Раді сталася штовханина перед парламентською трибуною. Призвідником сутички став народний депутат від партії "Слуга народу" Микита Потураєв, який запропонував розстріляти фракцію партії "Опозиційна платформа — За життя".

Повʼязані теми:

Наступна публікація