На вулицях Києва з'явився незвичний автомобіль, який знімали у фільмі про Бетмена

На вулицях Києва з'явився незвичний автомобіль, який знімали у фільмі про Бетмена

Фото: ТСН.ua

Після ремонту авто відправиться до Єгипту.

Фотографії "Бетмобіля" на евакуаторі в центрі Києва обійшли чи не всі українські ЗМІ. Що це – пластикова копія чи справжній раритет? Фото зробили напередодні параду до Дня Незалежності і деякі користувачі соціальних мереж припустили, що він візьме участь у заходах на Майдані.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

"Бетмобіль" розшукали у Вишневому під Києвом. Матово чорний із невеликими стоп-сигналами він швидко розганяється і з натугою переїжджає лежачого поліцейського. Заїжджає в престижний квартал Вишневого і зупиняється. Кабіна починає повільно відкриватись.

Конструктор автомобіля - Ігор Тарбанчук. Його важко назвати звичайним автомеханіком. Разом із колегами він робить незвичайні машини. Цей "Бетмобіль" він лише ремонтує і тюнингує.

"Силовий агрегат BMW, 5-літровий в-12. Відповідно, і коробка автоматка, гальмівна система і шасі – це "Шевроле Каприз". Із ракетами складно, бо не дали дозвіл у Міністерстві оборони. Але є імітація вогню", - розповідає чоловік.

Ігор демонструє інтер’єр супер-кара. Шкіряні сидіння, металеве кермо і багато тумблерів. Каже, що машина повністю придатна до їзди українськими дорогами.

Бетмобіль в центрі Києва. ТСН розшукала власника авто супергероя із коміксів

Бетмобіль в центрі Києва. ТСН розшукала власника авто супергероя із коміксів

За кермо "Бетмобіля" Ігор нікого не пускає. Бо має на то резонну причину:

"Є категорія на кермування "Бетмобілем"?".

Зголошується покатати авто в русі на місці пасажира. Перше, що відчуваєш у "Бетмобілі", – це неймовірна спека. Пояснює, що нині компресор доробляється. В авто - обмежений простір для двох пасажирів.

Наостанок Ігор дає контакти власника машини. Його звати Андрій Джазовский. Він українець, що живе в Монако. Під Києвом він організував автомайстерню, яка випускає суперкари з нуля. Цей "Бетмобіль" тут лише доробили. 30 років тому він дійсно знімався в картині Тіма Бартона "Бетмен". Хоча і був не у головній ролі.

"Оригінальний нині перебуває в музеї. Два автомобілі-дублери були виставлені на продаж. Один із них я купив", - говорить Джазовский.

Наразі в машину вже вкладено 200 тисяч євро. В Україні вона не залишиться. Джазовський каже, що вже знайшов на неї покупця із Єгипту, і щойно машину дороблять, вона відправиться в Африку.

Дмитро Святненко

Повʼязані теми:

Наступна публікація