На вихідних рух центром Києва обмежать через марафон: усі перекриті вулиці - в інфографіці

На вихідних рух центром Києва обмежать через марафон: усі перекриті вулиці - в інфографіці

Фото: УНІАН

Рух почнуть обмежувати вже ввечері 4 жовтня.

У перші вихідні жовтня, 5-6 числа, у центральній частині міста буде обмежений рух транспорту через проведенням Київського міжнародного марафону 10th Wizz Air Kyiv City Marathon. Маршрути громадського транспорту тимчасово змінять.

Водночас вже 4 жовтня, у районі Софійської площі розпочнуть підготовчі роботи, тому від 21:00 буде обмежено рух Володимирським проїздом, вулицями Алли Тарасової та Малою Житомирською. Розблоковано рух цими вулицями буде вже у неділю, 6 жовтня, о 22:00.

ТСН.ua підготував інфографіки про обмеження руху в Києва. На перерахованих вулицях буде обмежено рух усіх видів транспорту, зокрема громадського та велосипедного.

Фото: ТСН.ua
Фото: ТСН.ua

Карта маршруту міжнародного марафону виглядає так:

Фото: facebook.com/kyivmarathon

Нагадаємо, на початку вересня одну з центральних вулиць столиці перекрили задля модного показу. Молоді дизайнери показали свої вбрання на пішохідному переході біля Мистецького Арсеналу. Мета - привернути увагу до того, що на дорогах України за рік гине близько трьох тисяч людей. Модні експерти вважають, що стильний одяг зі світловідбивними вставками може врятувати сотні життів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація