На вихідні у Києві обмежать рух транспорту: які вулиці потрібно об'їжджати

На вихідні у Києві обмежать рух транспорту: які вулиці потрібно об'їжджати

Фото: pixabay.com

У суботу, 1 червня, відбудеться Всеукраїнський велодень.

У Києві, у суботу, 1 червня на Софійській площі відбудеться Всеукраїнський велодень. За маршрутом заходу обмежать рух, повідомляє прес-служба КМДА.

У суботу від 10:30 до 13:00 повністю обмежать рух на ділянці: Поштова площа – Володимирський узвіз – Європейська площа – вул. Хрещатик.

Від 10:30 до 12630 також повністю буде обмежений рух за маршрутом Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Велика Житомирська – Михайлівська площа – Софійська площа – вул. Михайлівська – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – Володимирській узвіз – Поштова площа.

Об’їзд організовано за наступною схемою: Вознесенський узвіз у напрямку Подолу; вул. Ярославів Вал, вул. Бульварно-Кудрявська у напрямку Бессарабської площі та бульвару Шевченка.

За повідомленням організаторів заходу, від 11:20 до 13:30 буде обмежено рух автотранспорту без повного перекриття та виділено праву смугу для проїзду велосипедистів за маршрутом: Поштова пл. – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Північний міст – вул. Труханівська – парк "Муромець" (фініш).

Об’їзд: вул. Електриків.

У столиці акція пройде втринадцяте. Очікують десять тисяч учасників. Програму заходів продовжить Велофестиваль у парку «Муромець».

Як повідомлялося, на минулі вихідні під час святкування Дня Києва також обмежували рух транспорту деякими вулицями, деякі - повністю перекривали.

Повʼязані теми:

Наступна публікація