У разі повітряної тривоги правоохоронці забезпечуватимуть евакуацію вірян та священнослужителів до укриттів.
Під час святкування Воскресіння Господнього у Києві Національна поліція залучить понад 1000 поліцейських та 120 представників територіальної оборони.
Окрім цього, пів тисячі співробітників муніципальної охорони патрулюватимуть храми та собори, зокрема Національний заповідник "Києва-Печерська лавра".
Про це йдеться у повідомленні Київської міської військової адміністрації.
У разі повітряної тривоги правоохоронці забезпечуватимуть евакуацію вірян та священнослужителів до укриттів.
До того ж працюватимуть тимчасові моніторингові центри, що оперативно відстежуватимуть ситуацію в Києві.
Нагадаємо, Митрополит Православної церкви України Епіфаній проведе службу на Великдень в Успенському соборі в Києво-Печерській лаврі.
Читайте також: