На ВДНГ в межах президентського "Великого будівництва" відкриють найбільший скейтпарк країни

На ВДНГ в межах президентського "Великого будівництва" відкриють найбільший скейтпарк країни

Площа - 2,5 кв м.

На столичному ВДНГ вже за тиждень почне працювати перша частина спортивного кластера, створеного для занять вуличними видами спорту.

Фотографії з будмайданчика опублікував голова Київської ОДА Василь Володін.

Проєкт реалізують в межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". За словами генерального директора ВДНГ Євгена Мушкіна, новий кластер стане найбільшим скейтпарком в Україні. Його площа складе 2 500 кв метрів, будують з бетону.

"Бетонних в Україні практично немає. Щоб його створити, ми залучили фахівців з 10 країн світу, які допомогли правильно змоделювати маршрути і підібрали рецептуру бетону. У підсумку - можливі як мінімум 200 різних сценаріїв (маршрутів) катання в нашому скейтпарку!", - каже Мушкін.

У парку будуть чаші для райдерів різних рівнів - від початківців до професіоналів. Маршрути спроєктовані так, щоб можна було знімати відео як з землі, так і з дронів.

Новий простір приверне скейтерів, ролерів, ВМХ-велосипедистів та інших. Кластер роблять повністю безбар'єрним, навіть для любителів екстриму.

"Червоні й сині кольори на скейтпарку - спеціальний дизайн-код з контрастними кольорами, який дозволяє скейтерам з поганим зором або просто втомленим легко орієнтуватися в просторі й бачити края фігур і поперечини. Також буде спеціальне яскраве освітлення на 10-метрових ліхтарях. Це знижує ймовірність промахнутися і травмуватися", - каже Мушкін.

Раніше координатор "Великого будівництва", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявляв, що загальна площа спортивного кластера на ВДНГ займе 22 га. Половину відкриють в цьому році. В рамках інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського тут з'являться зони для занять різними видами спорту і вуличними культурами.

Наступна публікація