На в’їзді до Києва з’явиться постамент княгині Ользі

Дата публікації
Перегляди
1206
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На в’їзді до Києва з’явиться постамент княгині Ользі

Фото: УНІАН

«В'їзні знаки - це одна з візитівок нашого міста для тих, хто приїздить автотранспортом до Києва», - наголосив Віталій Кличко.

У Києві триває заміна старих в’їзних знаків в місто на нові, кожен з яких символізуватиме якусь особливість української столиці.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, - інформує повідомляє прес-служба Київського міського голови.

Він нагадав, що минулого року встановили новий знак на Бориспільському шосе, яке веде з аеропорту «Бориспіль» до столиці.«Кожен, хто заїжджає зі сторони Борисполя, може побачити 3-метрові букви «Київ» та силует захисника нашого міста - Архистратига Михаїла», - сказав Кличко.

Він зауважив, що на в’їзді до різних міст світу розташовані символи цих населених пунктів. «Тому ми вирішили встановити в'їзні знаки з символами нашого міста», - сказав Кличко.

Мер підкреслив, що один з символів Києва - княгиня Ольга. Її силует, висотою 18 метрів, буде розміщено на в’їзді до Києва з Житомирської траси.

«В'їзні знаки - це одна з візитівок нашого міста для тих, хто приїздить автотранспортом до Києва», - наголосив він.

Нагадаємо, що 2017-го кількість іноземних туристів, що відвідали Київ, була найвищою за останні три роки. Раніше мандрівники менше цікавились столицею України, але нова статистика показала, що ситуація змінюється на краще. Найбільше  гостей міста приваблюють красиві київські храми та дешеві ціни. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1206
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація