На в’їздах до Києва встановили вісім карантинних блокпостів

Дата публікації
Перегляди
3982
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На в’їздах до Києва встановили вісім карантинних блокпостів

Перевіряють здебільшого автобуси та маршрутки.

На в’їздах до Києва встановлено вісім стаціонарних блокпостів.  Щоб не допустити поширення коронавірусу - там чергують поліція та Нацгвардія, йдеться у ТСН.12:00.

Головна мета постів – не допустити поширення коронавірусу. Здебільшого зупиняють маршрутки та автобуси та перевіряють, чи не збільшена кількість пасажирів. Як відомо, в одному транспортному засобі дозволено перевозити не більше 10 людей.

Водії, кажуть, вже звикли до заходів і спокійно ставляться до перевірок. Маршрутки курсують напівпорожніми.

Сьогодні, 20 березня, президент України Володимир Зеленський доручив мерам великих міст збільшити кількість громадського транспорту.

Кореспондент ТСН Наталя Островська

В різних містах України почали впроваджувати обмеження в роботі громадського транспорту

В різних містах України почали впроваджувати обмеження в роботі громадського транспорту

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3982
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація