На в’їздах до Києва встановили вісім карантинних блокпостів

На в’їздах до Києва встановили вісім карантинних блокпостів

Перевіряють здебільшого автобуси та маршрутки.

На в’їздах до Києва встановлено вісім стаціонарних блокпостів.  Щоб не допустити поширення коронавірусу - там чергують поліція та Нацгвардія, йдеться у ТСН.12:00.

Головна мета постів – не допустити поширення коронавірусу. Здебільшого зупиняють маршрутки та автобуси та перевіряють, чи не збільшена кількість пасажирів. Як відомо, в одному транспортному засобі дозволено перевозити не більше 10 людей.

Водії, кажуть, вже звикли до заходів і спокійно ставляться до перевірок. Маршрутки курсують напівпорожніми.

Сьогодні, 20 березня, президент України Володимир Зеленський доручив мерам великих міст збільшити кількість громадського транспорту.

Кореспондент ТСН Наталя Островська

В різних містах України почали впроваджувати обмеження в роботі громадського транспорту

В різних містах України почали впроваджувати обмеження в роботі громадського транспорту

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація