На таємну зустріч у П'ятихатках. Зниклі у Києві школярки кілька місяців планували свою втечу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На таємну зустріч у П'ятихатках. Зниклі у Києві школярки кілька місяців планували свою втечу

ТСН.ua

План втечі батьки виявили в особистому щоденнику однієї з дівчат.

У Києві продовжують пошуки двох 6-класниць, які 10 квітня втекли з ліцею, відімкнули телефони та не ночували удома, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Їхні батьки добу прочісують район та чіпляють оголошення з фотографіями дітей.

Про втечу дівчат батьки дізналися після дзвінка зі школи. Однокласники навіть зняли відео, як школярки вибігають за хвіртку навчального закладу. Вони втекли з третього уроку.

У Києві шукають двох 6-класниць, які зникли після занять у ліцеї

У Києві шукають двох 6-класниць, які зникли після занять у ліцеї

Батьки припускають, що з ліцею діти чкурнули до станції метро - до неї кілька сотень метрів.

В особистому щоденнику 12-річної Варвари її мама Тетяна виявила план втечі, який діти розробляли упродовж кількох місяців. Згідно з ним, школярки планують здолати пішки та на попутках кілька сотень кілометрів - до міста П'ятихатки на Дніпропетровщині. Там їм призначила зустріч ще одна дівчина, начебто їхня ровесниця. З нею діти листувалися електронною поштою.

Варвара / Національна поліція України

Сьогодні до пошуків, окрім поліцейських і двох родин, долучилися ще й батьки інших однокласників. По всьому району та околицях міста розвішують фотографії дівчат, портрети з прикметами висять і на станціях метрополітену.

За цей час поліції надійшло чимало повідомлень про те, що дівчат бачили, проте жодне з них поки не підтвердилося.

Діана / Національна поліція України

"Нами проводяться всі можливі першочергові заходи - телефонія, відео. Піднімаємо всі відеокамери по місцю перебування школи - подивимося, в яку сторону вони побігли", - повідомив начальник сектору ювенальної превенції Дарницького райуправління Анатолій Гайдай.

Батьки розповіли, що дівчата захоплюються коміксами, особливо фантастикою, і сподіваються, що запланована втеча їхніх дітей - лише підліткова авантюра, яка скінчиться якомога швидше. 

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Наступна публікація