На столичний вокзал прибув потяг з Риги. У двох пасажирів підозра на коронавірус

На столичний вокзал прибув потяг з Риги. У двох пасажирів підозра на коронавірус

Фото: УНІАН

Кілька годин з вагонів нікого не випускають.

Переполох на залізничному вокзалі Києва, де вже кілька годин стоїть потяг, який здійснював евакуаційний рейс зі столиці Латвії - Риги. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Потяг також минав литовський Вільнюс та білоруський Мінськ.

За даними департаменту охорони здоров'я КМДА, двоє пасажирів після прибуття звернулися до медиків. У них виявили підвищену температуру та симптоми респіраторного захворювання і згодом шпиталізували до лікарні.

Наші журналісти нині працюють на залізничному вокзалі. Усіх пасажирів, окрім шпиталізованих, кілька годин не випускали з потяга.

Через кілька годин людей таки випустили з потяга і відпустили додому. Їм рекомендовано побути 14 днів на самоізоляції. Якщо ж у них виникнуть симптоми хвороби - звертатися до медиків. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація