На столичній Оболоні з кранів тече темно-коричнева вода з запахом болота

На столичній Оболоні з кранів тече темно-коричнева вода з запахом болота

У "Київводоканалі" сказали, що промивають труби.

На столичній Оболоні вже другий день з кранів тече каламутна вода з запахом болота. Люди бояться нею користуватися. Що кажуть у "Київводоканалі" - у сюжеті ТСН.19:30.

Темно-коричнева вода потекла з крану напередодні. Вранці колір трохи покращився і вода стала лимонадною, але з ароматом болота. Крім того, вона слизька і неприємна на дотик.

У квартирі Марини Довгань встановлений фільтр. Жінка демонструє, який вигляд він має тепер. "Не видно навіть сітки. Він повністю брудний. Не знаю навіть, що це за субстанція", - каже жінка.

Сусідка розповідає, що від такої субстанції у неї з’явилося висипання на тілі. "У мене алергія, висип", - каже Ірина Славінська.

На столичній Оболоні другий день з кранів тече каламутна вода з запахом болота

На столичній Оболоні другий день з кранів тече каламутна вода з запахом болота

Люди скаржилися у контакт-центр, але відповідь отримали лише після втручання журналістів. Представники "Київводоканалу" розпочали власне розслідування.

"Зараз промивають труби. Після промивання плануються збори проб для того, щоб проконтролювати, яка якість води. Промивання ми проводимо в нічний час від 12 до 5 ранку. Серед причин можуть бути продукти корозії», - розповів головний технолог департаменту консультації водопровідного господарства

Кореспондентка ТСН Наталя Островська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація