На столичній Дарниці біля будівництва затримали близько 40 молодиків з ножами та зброєю

На столичній Дарниці біля будівництва затримали близько 40 молодиків з ножами та зброєю

На столичній Дарниці біля будівництва затримали близько 40 молодиків з ножами та зброєю

Затримання молодиків біля будівництва на Дарниці / Фото: Поліція Києва / Facebook

Затриманням займалися спецпризначенці.

У Дарницькому районі біля будівництва поліція попередила провокації і конфлікт, затримавши близько 40 молодиків спортивної зовнішності зі спецзасобами.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва. 

Правоохоронці помітили біля будівництва близько 80 осіб спортивної зовнішності. Вони помітили, що чоловіки мають з собою різноманітні спецзасоби, зокрема ножі та зброю. Для попередження провокацій та конфліктів на місце прибули наряди патрульних, спецпризначенці, за тривогою підняли особовий склад територіального управління Національної поліції.

Столичні поліцейські попередили конфлікт біля будівництва у Дарницькому районі До управління поліції доставляють кілька...

Опубліковано Поліція Києва П'ятниця, 17 серпня 2018 р.

Після прибуття правоохоронців молодики почали розбігатися, але поліції все ж вдалося затримати близько 40 осіб.

"На місці ми побачили, що вони мають спецзасоби – щити, гумові палиці і навіть зброю. Їх доправляють до управління поліції для проведення ретельної перевірки та надання пояснень щодо причин їхнього збору у вказаному місці", - заявив виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Віктор Нечитайло.

Нагадаємо, минулого тижня - 7 серпня - у Запоріжжі за декілька годин було вирубано сквер. Забудовник, який вирішив звести на його місці ТРЦ, знищив 500 дерев. Частина місцевої громади кілька місяців бореться за збереження зеленої зони: останні протести минули із присутністю так званих тітушок і вилилися у знищення будівельних парканів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація