На столичних Позняках автомобіль на смерть збив жінку на пішохідному переході

На столичних Позняках автомобіль на смерть збив жінку на пішохідному переході

Пенсіонерка переходила дорогу, коли її збило авто.

На столичних Позняках автомобіль збив літню жінку, коли вона переходила дорогу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Тойота їхала з проспекту Бажана у крайній лівій смузі. Жінка рухалася пішохідним переходом, коли на неї наїхало авто. Момент зіткнення на власні очі бачив Олег Редько, який також переходив дорогу на вулиці Ревуцького. “Вона подивилася, що машини наче нема і стала йти.

"Подивилася, наче машин немає, стала йти. Перейшла першу зебру, коли з'явилася машина. Жінка відлетіла і упала. Я підійшов, попробував пульс. Він був, а через десять хвилин пропав", - розповів очевидець ДТП

Жінці було 62 роки. Призвідник аварії винить загиблу, мовляв, з'явилася перед авто. Свідок припускає, чому водій вчасно не помітив жінку: "Каже, що дивився у телефон. Йому хтось зателефонував".

Місцеві цю зебру називають злощасною, бо деякі водії, попри знаки та розмітку, мчать із шаленою швидкістю.

Смерть на зебрі: чому в Україні зросла кількість трагічних аварій на пішохідних переходах  

Смерть на зебрі: чому в Україні зросла кількість трагічних аварій на пішохідних переходах  

У Черкасах камера спостереження зафільмувала, як директора місцевої школи збило авто на пішохідному переході. Чоловік загинув миттєво. Тоді кермувальник також заявляв, що не порушував.

Ще одна автопригода на зебрі цими вихідними сталася у Запоріжжі. Авто збило жінку з візочком на зебрі. На відміну від двох попередніх ДТП, 3-місячного малюка врятувала міцна конструкція візочка й теплий одяг.

У поліції кажуть, що в Україні від 2019 року кількість трагічних аварій на зебрі значно зросла. За статистикою, у 2018 році через порушення правил переїзду на пішохідних переходах загинули 29 людей. У 2019 році цифра зросла більше ніж у половину - загинуло 45 осіб.

Автомобільний експерт виділяє топ поширених аварій на нерегульованих переходах. "Коли автомобілями застелений перехід, то вони створюють перешкоди. Водії, який їде, не бачить, що там відбувається. Також частій випадок, коли їде потік - тобто більш ніж одна смуга", - розповів автомобільний експерт Олексій Мкртчян.

У такому випадку один водій пригальмовує, щоб пропустити пішохода. Інший перелаштовується - виїжджає у крайню ліву смугу, набирає швидкість і збиває людину.

Утім, найголовніша причина, кажуть автоексперти, це самовпевненість водіїв та поспіх.

Кореспондентка ТСН Наталя Островська.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація