На Шулявському шляхопроводі в Києві облаштовують з'їзди

Уже демонтували світлофори, що були встановлені для організації дорожнього руху тимчасовими технологічними проїздами.

У Києві тривають роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу, проїзд яким відкрили наприкінці минулого року. Нині там облаштовують з’їзди з нього.

"Технологічний рух Шулявським шляхопроводом ми відкрили, але роботи з його реконструкції - а саме: облаштування з’їздів - тривають. Сьогодні будівельники перевлаштовують мережі побутової і дощової каналізації, здійснюють комплекс робіт зі спорудження лівоповоротних з’їздів (із вулиці Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з проспекту Перемоги на вулицю Олександра Довженка). Облаштовують і тротуари та фундаменти опор освітлення на підходах до шляхопроводу", – написав у Facebook мер столиці Віталій Кличко.

Світлофори, що були встановлені для організації дорожнього руху тимчасовими технологічними проїздами, вже демонтували.

Нагадаємо, Шулявський шляхопровід обвалився 27 лютого 2017 року. Реконструкцію запланували на листопад 2018 року, але строки перенесли на 2019 рік. 

Новий шляхопровід збудували протягом 2019-го, а 27 грудня відбулися його випробування на міцність. Естакаду перевіряли на надійність за допомогою восьми надважких 30-тонних вантажівок.

28 грудня мер Києва Віталій Кличко у костюмі Діда Мороза відкрив проїзд Шулявським шляхопроводом.

Раніше Антимонопольний комітет України оштрафував дві компанії "Укрбуду" на загальну суму в 112 млн грн через змову під час тендеру на виконання реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Кличко у костюмі Діда Мороза відкрив Шулявський шляхопровід

Кличко у костюмі Діда Мороза відкрив Шулявський шляхопровід

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація