На сесії Київради визначили голів депутатських фракцій

Дата публікації
Перегляди
1397
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На сесії Київради визначили голів депутатських фракцій

Фото: kyivcity.gov.ua

У грудні депутати мають ухвалити життєво-важливі для міста питання - зокрема, бюджет столиці, продовження пільг тощо.

На сьогоднішньому пленарному засіданні сесії Київської міської ради визначили голів депутатських фракцій.

Київський міський голова Віталій Кличко звернувся до депутатів із закликом консолідувати всі фракції новообраної Київради. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

"Ми сьогодні зібралися, щоб вирішити питання, необхідні для нашої подальшої  роботи. Нам потрібно обрати керівництво виконавчого органу – кількох заступників голови КМДА, сформувати комісії міської ради та їх керівництво. Я намагаюся зробити все, щоб консолідувати всі фракції новообраної міської ради. Щоб ми працювали злагоджено і ефективно - заради подальшого розвитку столиці та комфорту киян", - сказав Кличко.

Мер Києва наголосив, що, особливо в нинішній ситуації, всі повинні зрозуміти, що Київрада - не політичний орган, а, перш за все, - господарський. Де вирішують нагальні питання життєзабезпечення міста, розвитку його економіки, інфраструктури, створення комфортних умов для життя і роботи в столиці, питання підтримки тих киян, які потребують допомоги.

За словами Кличка, у грудні депутати мають ухвалити життєво-важливі для міста питання - зокрема, бюджет столиці на наступний рік, продовження пільг і заходів для підтримки бізнесу та питання забезпечення роботи медичної сфери.

На сесійному засіданні були представлені голови депутатських фракцій Київради.

Зазначимо, Київрада представлена депутатами від семи партій: "Європейська солідарність" (31) та УДАР (29), "Єдності" - 14 депутатів. По 12 мандатів у "Слуг народу", ОПЗЖ та "Батьківщини". Партія "Голос" представлена дев'ятьма депутатами. Загалом Київрада налічує 120 депутатів.

Головою "Європейської солідарності" депутати фракції обрали Володимира Прокопіва. В УДАРі співголовами стали Валентин Мондриївський та Дмитро Білоцерковець.

Депутати фракції "Слуга народу" своїм керівником визначили Євгенію Кулебу. ОПЗЖ - Михайла Наконечного. "Єдність" - Олександра Омельченка, "Батьківщина" - Дениса Москаля, "Голос" - Дмитра Маленка.

Робота сесії триває. На порядку денному – затвердження заступників голови КМДА, формування комісій міської ради та затвердження їхнього керівництва.

Нагадаємо, 1 грудня мер Києва Віталій Кличко склав присягу Київського міського голови. А також запропонував створити велику коаліцію усіх політичних сил, представлених у новообраній Київраді. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1397
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація