На Поштовій площі з'явиться новий пам'ятник з легендою для туристів і молодят

На Поштовій площі з'явиться новий пам'ятник з легендою для туристів і молодят

Фото: ТСН

Скульптурна композиція поки що прихована від будівельного пилу і стороннього ока.

У столиці з'явиться ще один пам'ятник засновникам Києва. Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь постануть в образах дітей, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Бронзові статуї встановлюють на оновленій Поштовій площі. Її офіційне відкриття заплановане на 6 травня. Наразі тривають останні приготування до відкриття реконструйованої площі.

Володимир Журавель – автор скульптурної композиції. свою ідеєю виношував 8 років. Проте місце для роботи 30-річного скульптора знайшлося лише зараз. Одного з хлопчиків вилив власним коштом. На решту дітей згодом знайшлись інвестори.

У столиці встановлять пам'ятник, на якому зобразять засновників Києва дітьми

У столиці встановлять пам'ятник, на якому зобразять засновників Києва дітьми

Малюки пускають кораблики на стилізованій мапі столиці. Від стороннього ока та будівельного пилу їх поки що сховали. А в самих корабликах заховали символізм.

"Кораблик - це символ душі. У кожного є свій кораблик. Цей тримає, цей пускає, цей вже відпустив - є певне відношення", - розповів автор скульптури Володимир Журавель.

Сестру Либідь помітно не одразу. Вона причаїлася поруч на лавочці і вже начебто готова приєднатися до своїх братів.

Трохи нижче за течією Дніпра стоїть відоміший пам'ятник засновникам Києва. Доросла версія неабияк популярна серед молодят. Подейкують, якщо стати спиною та закинути в човен квіти – подружнє життя буде довгим.

Навколо нової композиції вже народжується легенда для туристів і молодят. Якщо хочете народити дівчинку – треба доторкнутися до Либіді. Якщо хлопчика – мацайте човникопускачів.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація