На Подолі у Києві вандали зняли мідні листи з даху "Замку Річарда"

На Подолі у Києві вандали зняли мідні листи з даху "Замку Річарда"

Мер Києва зазначив, що для порушників організують громадські роботи.

На Андріївському узвозі у Києві вандали зняли мідні листи з даху "Замку Річарда". Чоловіків затримали.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко у Facebook. 

"Буквально щойно в районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди "Замку Річарда", що на Андріївському узвозі. Молодики хотіли "заробити" грошей, обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали за гарячими слідами. Імовірно, що це ті ж "діячі", які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви", - йдеться у повідомленні.

Наразі поліція чекає на власників "Замку Річарда" або їх представників, аби зафіксувати претензії потерпілої сторони, оскільки будівля перебуває у приватній власності.

"Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також - відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!" - додав Кличко.

 

Друзі! На жаль, все ще є люди, які не люблять наше місто і знищують його красу. Буквально щойно в районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди "Замку Річарда", що на Андріївському узвозі. Молодики хотіли "заробити" грошей - обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали по гарячих слідах. Імовірно, що це ті ж "діячі", які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви. Наразі поліція чекає на власників "Замку Річарда" або їх представників, адже будівля перебуває у приватній власності. Аби зафіксувати претензії потерпілої сторони. Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також - відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!

Опубліковано Віталієм Кличком Понеділок, 13 липня 2020 р.

 

Нагадаємо, 30 червня в окупованому Росією місті Саки (Крим) росіянка молотком намагалася розтрощити кримськотатарський пам’ятний камінь. 

У Дніпропетровській області дівчата задля розваги розтрощили вагон електрички

У Дніпропетровській області дівчата задля розваги розтрощили вагон електрички

Повʼязані теми:

Наступна публікація