На параді до Дня Незалежності покажуть новий транспортний літак Ан-178 - ЗМІ

На параді до Дня Незалежності покажуть новий транспортний літак Ан-178 - ЗМІ

Фото: УНІАН

Захід відбудеться 24 серпня на Хрещатику в Києві.

У День Незалежності України, 24 серпня, на Хрещатику в Києві під час військового параду покажуть новий транспортний літак Ан-178 вантажопідйомністю 18 тонн розробки ДП "Антонов".

Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело в оборонному секторі.

"Як заплановано, на параді військової техніки на Хрещатику з нагоди Дня Незалежності України буде представлено також і новий транспортний Ан-178", - повідомило джерело.

Це буде прем'єрний публічний показ Ан-178 в Україні на заході такого рівня.

"В Україні Ан-178 демонстрували лише фахівцям. Широка аудиторія українців побачить новий транспортник на військовому параді вперше", - зазначило джерело.

Нагадаємо, перший Ан-178 було продемонстровано з успіхом на провідних світових професійних майданчиках: міжнародних авіакосмічних виставках Le Bourget-2015 (Франція) і Farnborough-2018 (Великобританія), де він став однією з головних подій.

Ан-178 створюється на заміну Ан-12, за оцінками фахівців, в окремих регіонах він також може бути сучасною заміною франко-німецькому С-160. Літак має змінену форму фюзеляжу, рампу для навантаження і вивантаження габаритних вантажів, він здатний перевозити до 18 тонн вантажу, зокрема великовантажні морські контейнери 1С.

У виробничій кооперації за програмою Ан-178 задіяно близько 200 компаній з 15 країн. Інтерес до нового українського транспортника раніше підтвердили ОАЕ, КНР і Азербайджан. ДП "Антонов" проводить переговори з європейськими країнами НАТО про спільний розвиток програми Ан-178.

Зазначимо, що у військовому параді на Хрещатику цього року очікується широка презентація нових зразків озброєння і військової техніки, створених вітчизняним оборонно-промисловим комплексом. Серед них - ракетне й артилерійське озброєння: ОТРК "Сапсан", високоточна система залпового вогню "Вільха", автоматизована систем залпового вогню "Верба", 155-мм САУ "Богдана" тощо.

Україна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

Україна демонструє оновлену лінійку своїх літаків на авіаційній виставці у Лондоні

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація