На новому мосту Києва можуть замінити захисну склоплівку на броньоване скло

Дата публікації
Перегляди
2111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На новому мосту Києва можуть замінити захисну склоплівку на броньоване скло

Фото: фото: Юлія Яценко

Це зроблять задля безпеки жителів столиці.

Влада Києва розглядає варіант заміни пошкодженої склоплівки на новому Пішохідному мосту на броньоване скло. Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, повідомляє сайт міста Києва.

"Безпека киян – найголовніша цінність. Якщо продовжаться акти вандалізму, то розглядаємо різні варіанти заміни. Можливий варіант заміни верхнього шару склоплівки на броньоване скло", - заявив він.

За його словами, він має надію, що правоохоронці знайдуть вандалів, які завдали шкоду новому туристичному об’єкту і це більше не повториться.

"Основне ж – гартоване скло – не постраждало. 1 метр квадратний такої скляної підлоги витримує навантаження в 1150 кг. Наразі триває процес заміни верхнього шару – захисної склоплівки. Пошкоджені елементи вже замінили. Плівку на інших фрагментах підлоги теж для перевірки знімають і ще раз обробляють герметиком", - уточнив Спасибко.

Як відомо, у суботу, 25 травня, міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу.

27 травня третє скло замінили. Поліція відкрила кримінальне провадження через пошкодження мосту.

Пошкоджене скло на новому мосту у Києві відновили

Пошкоджене скло на новому мосту у Києві відновили

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2111
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація