На місцях частих аварії на трасі Київ-Львів запрацюють камери із фіксації швидкості

Дата публікації
Перегляди
615
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На місцях частих аварії на трасі Київ-Львів запрацюють камери із фіксації швидкості

Фото: УНІАН

В поліції запевняють, що наявність камери зменшує кількість ДТП втричі.

На українських дорогах від завтра запрацюють нові камери автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

Крім столиці та Київської області, фіксувати перевищення швидкості відтепер будуть на Львівщині. На автомобільній трасі Київ-Чоп поблизу села Солонка з’явиться дві камери, які контролюватимуть обидва напрямки руху. Поблизу міста Буськ автоматична система фіксуватиме швидкість авто, які рухаються з Києва до Львова.

За даними поліції,  ці місця обрали через велику кількість аварійних ситуацій да ДТП, які виникали через перевищення швидкості.

Нині в Україні автоматично фіксують правопорушення 45 камер. За пів року роботи вони зафіксували один мільйон 200 тисяч порушень. А кількість дорожньо-транспортних пригод в місцях роботи цифрових спостерігачів зменшилась  втричі. «Значно зменшується кількість ДТП с потерпілими і загиблими на ділянках, де встановлені камери автоматичної фіксації. Якщо минулого року ми мали 69 транспортних пригод в цих місцях, то цього року ми маємо лише 24», - заявляє перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Наступного року на українських дорогах з’явиться ще 220 камер.

Наступна публікація