На Майдані відбувається акція  "Білими нитками" на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

На Майдані відбувається акція "Білими нитками" на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

На Майдані відбувається акція  "Білими нитками" на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

Фото: Укрінформ

В такий спосіб учасники заходу хочуть також показати, що доказів для обвинувачення - замало.

Українські музиканти проводять на столичному Майдані Незалежності марафон "Білими нитками" на підтримку Андрія Антоненка (Riffmaster), Юлії Кузьменко та Яни Дугарь, яких підозрюють у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

У центрі Києва побудована сцена, на якій розміщено плакати "#яневірю: білими нитками" та "Хто наступний?". До акції долучились вже кілька сотень людей. Марафон, як зазначили організатори, планується до 22:00.

Очікуються виступи понад двадцяти артистів, серед яких групи "Мотор'ролла", "Мандри", Karna, Сергій Танчинець ("Без Обмежень"), Іван Леньо та Володимир Шерстюк (Kozak System), "Нумер 482" та інші.

#білими_нитками

Опубліковано Natasya Nagorna Неділя, 22 грудня 2019 р.

"Ми вважаємо, що доказів для обвинувачення - замало, а наявні - не витримують жодної критики. Ми вбачаємо в цій справі політичне забарвлення та переслідування й тиск на активний прошарок суспільства. Ми вимагаємо справедливого, неупередженого правосуддя в Україні!" - зазначають організатори на офіційній сторінці марафону. 

В той же час, люди, які зібрались на акцію, обурені, що попри вихідний день рух транспорту вулицею Хрещатик не перекритий, як зазвичай і занепокоєні появою сотні силовиків поряд з проведенням марафону. 

Увага!!! Мусора на Майдані))) Аваков ти очканув так сильно, що навіть вперше за десятки років Хрещатик не перекрили в вихідний день? Мусорів приблизно півтори сотні в повній екіпіровці

Опубліковано Андреєм Рымаруком Неділя, 22 грудня 2019 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація