На Майдані Незалежності попрощалися із загиблим від вибуху гранати "Сенсеєм"

На Майдані Незалежності попрощалися із загиблим від вибуху гранати "Сенсеєм"

Фото: kievvlast.com.ua

Побратими ветерана не вірять у те, що він сам призвів до своєї загибелі.

У Києві в останню путь провели ветерана АТО Віктора Дегтярьова, який загинув у центрі столиці від вибуху гранати. До стели Незалежності прийшли рідні, друзі та сотні побратимів, з якими він воював на Донбасі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Позивний "Сенсей" 2014-го вижив після серйозного поранення під Іловайськом, а загинув уже на мирній території – це сталося усе вночі за квартал від Хрещатика. Камери відеоспостереження зафіксували, як "Сенсей" сидів на ґанку офісної будівлі і розмовляв з охоронцем, коли раптом здетонувала граната.

В останню путь провели загиблого від вибуху гранати ветерана АТО Віктора Дегтярьова

В останню путь провели загиблого від вибуху гранати ветерана АТО Віктора Дегтярьова

У поліції заявили, що головна версія слідства – це необережне поводження зі зброєю. Побратими у це не вірять і запевняють, що "Сенсей" гранати не мав – її нібито приніс із собою охоронець, котрий до того неодноразово говорив про самогубство. До того ж, кажуть побратими, поранення "Сенсея" свідчать про те, що він намагався закрити гранату собою.

"Людина, яка в людному місці гранату зажимає двума руками і нагинається – значить, щоб якомога менше людей постраждало. Вона побачила, що це граната, приведена до бойової дії, і він уже бачив безвихідь, що буде розрив, тому він своїм тілом прикривав гранату", - каже друг загиблого Анатолій Крайнов із позивним "Дід".

Повʼязані теми:

Наступна публікація