На київському залізничному вокзалі відкрили зал відпочинку для військових

На київському залізничному вокзалі відкрили зал відпочинку для військових

Фото: Євген Кравцов / Facebook

У колишньому депутатському залі військові зможуть перепочити, попрасувати речі, подивитися телевізор та прийняти душ.

"Укрзалізниця" відкрила зал очікування для учасників Операції об’єднаних сил на Центральному залізничному вокзалі станції "Київ-Пасажирський".

Про це повідомили у пресслужбі АТ "Укрзалізниця".

"Сьогодні (1 жовтня - прим.ред.) ми відкриваємо трансформований депутатський зал — тепер це зал для військовослужбовців. Це символічна подія. Укрзалізниця, держава показують, яке на сьогодні має бути ставлення до дійсно важливих людей у нашій країні, хто у суспільному розумінні є більш важливий сьогодні — депутат або ті люди, які боронять нашу країну від зовнішнього агресора", — заявив голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

За його словами, упродовж двох тижнів такі ж зали буде відкрито у Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові, а також плануються в усіх обласних центрах.

"Ми будемо спілкуватися з урядом і громадськими активістами стосовно того, чи є необхідність відкривати такі зали на менших вокзалах — можливо, у тих містах, які ближчі до прифронтової зони", - додав посадовець.

Символічий день і символічна подія. Більше 15 років на Центральному залізничному вокзалі працювала депутатська зала....

Опубликовано Євген Кравцов Вторник, 1 октября 2019 г.

Зазначимо, цілодобовий зал очікування, який розташований на першому поверсі будівлі Центрального вокзалу з західного боку, передбачений для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників ООС) за наявності посвідчення, яке засвідчує особу, та проїзного документу на поїзд (крім приміського сполучення).

У залі облаштовані кімната для приймання їжі, буфет, санітарні кімнати, душ, камери схову, тут є м’які місця для сидіння, телевізор, холодильник, бібліотека, розетки для зарядки мобільних пристроїв, доступ до інтернету.

Окрім цього військові зможуть скористатися пральною машиною, прасувальною дошкою з праскою, сушаркою для білизни, а також кавоваркою та чайником.

Зал може одночасно приймати до 40 відвідувачів і буде повністю обслуговуватися силами Укрзалізниці спільно з громадськими активістами, волонтерськими організаціями.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спеціальних вагонів для людей з інвалідністю.Наразі у залізничників 15 таких вагонів, 12 з яких – надаються на замовлення. Ще три курсують постійними маршрутами. За словами глави УЗ,  щоб замовити поїздку в такому вагоні, потрібно зареєструватись у кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. Обов'язково вказати, чи потрібна пасажиру допомога працівників вокзалу під час посадки та висадки з поїзда, уточнити чи буде в дорозі супроводжувач.

Повʼязані теми:

Наступна публікація