На Київщині побиття депутата від "УКРОПу" спровокувало запеклу дискусію у мерії

На Київщині побиття депутата від "УКРОПу" спровокувало запеклу дискусію у мерії

На Київщині побиття депутата від "УКРОПу" спровокувало запеклу дискусію у мерії

Фото: Прес-служба партії "Укроп"

У БПП вирішили клопотати перед виконавчим комітетом про зняття звання "почесним громадянином міста" з Ногарного.

У БПП «Солідарність» засудили напад на депутата від «УКРОПу» Максима Вінника, який здійснив житель міста Українка Андрій Ногарний.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова фракції БПП у міськраді Українки Світлана Огаркова.

«Сьогодні відбулось засідання депутатської фракції БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". ОДНОГОЛОСНО ухвалене рішення засудити напад на депутата від "УКРОПу", нашого колегу , Вінника М. Д. , який був скоєний "почесним громадянином міста" Ногарним А. В.», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, під час засідання було вирішено клопотати перед виконавчим комітетом про зняття звання "почесного громадянина міста" з Ногарного.

Своєю чергою, у коментарях до цієї публікації розгорілася дискусія з приводу того, чому самого Вінника не позбавлять посади голови комісії з питань законності та етики.

Сьогодні відбулось засідання депутатської фракції БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". ОДНОГОЛОСНО прийнято рішення засудити напад на...

Опубліковано Світланою Огарковою 14 березень 2018 р.

«А клопотати про зняття Вінника М. з посади голови комісії з питань законності та етики будете? Ви ж погоджуєтеся, що прийти в раду представником від однієї партії, потім перебігти в іншу партію не дуже гарно, та й за 3 роки ми не побачили жодних заходів від голови комісії щодо осіб які порушують етику, неодразово ображали та принижували депутатів, і сам Максим не стримує себе в гарячих висловлюваннях», - написала депутат міськради Лариса Луценко.

З її словами погодився активіст Олег Донський, зауваживши, що навіть його особисто ображав Вінник.

«Вінник і мене обзивав в кінці минулого року провокатором і нетямою… І оцінка його дій як депутата і голови комісії цілком так само може бути піднята депутатами на сесії. Але неприйнятно, коли ситуація доходить до фізичного насильства. Хоча, що сталося там 10 березня, потрібно послухати третю сторону - свідків події», - заявив Донський.

Він додав, що якщо свідки вкажуть на те, що Вінник був ініціатором конфлікту біля церкви, то тоді немає запитань.

«Якщо ситуація була така, як описує Вінник, що просто так посеред дня підійшли й били депутата, бо він грубуватий або вів себе по-хамськи в інших ситуаціях, неправильно», - додав Донський.

Нагадаємо, 10 березня, в місті Українка на Київщині було скоєно напад на депутата Української міської ради від "УКРОПу" Максима Вінника. Інцидент відбувся в центрі міста за участю свідків. У партії стверджують, що Ногарний, побачивши Вінника, напав на нього та неодноразово завдав йому фізичних ушкоджень, які були зафіксовані офіційно. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація