На Київщині під Іванковом з нуля відбудували міст, який підірвали окупанти

На Київщині під Іванковом з нуля відбудували міст, який підірвали окупанти

Відбудовано міст через річку Таль на Київщині, який підірвали окупанти / Фото: Міністерство інфраструктури України

На будівництво мосту знадобилося сім місяців.

На Київщині відбудували міст через річку Таль, що розташований на трасі Київ – Іванків – Овруч. Окупанти підірвали його, відступаючи з Київської області. Всі конструкції переправи були зруйновані внаслідок вибуху.

Про це повідомляє Мінвідновлення.

Відбудова мосту дозволяє відновити повноцінне транспортне сполучення між Києвом та Іванківською громадою, спростить логістику для місцевих мешканців, а також поліпшить доставку вантажів.

У міністерстві зазначили, що під час підготовки до відбудови проведено обстеження мосту та розмінування території.

На будівництво мосту знадобилося сім місяців. Активні роботи розпочалися у листопаді 2022 року.

Міст через річку Таль звели практично з нуля: встановили опори, балки та прогонову будову. Він має дві асфальтовані смуги руху і тротуари. Мостом, який знаходиться на трасі Київ – Іванків – Овруч, вже проїхав перший автотранспорт.

У Мінвідновлення нагадали, що це вже другий міст, відбудований у Київській області. Торік повноцінно запрацював ще міст на трасі Київ – Харків – Довжанський.

Нагадаємо, вперше в Україні після російського вторгнення відбудували два великих стратегічних мости. Один із об’єктів – міст через Трубіж біля селища Борщів на Харківській трасі. Другий – міст через річку Ірпінь у Стоянці на Житомирській трасі.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація