На Київщині на замовлення жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського

На Київщині на замовлення жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського

Дата публікації
Перегляди
3335
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині на замовлення жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського

Фото: Громада Приірпіння

Демченко надають медичну допомогу.  

Сьогодні зранку, 14 червня, на Київщині у селищі Коцюбинське молодий чоловік на замовлення побив голову ТВК селища Людмилу Демченко.

Зловмисник із балончиком "Терен-4" напав на жінку у дворі її власного приватного будинку, повідомляє "Громада Приірпіння".

"Я вийшла в двір зранку і біля фіртки стояв чоловік. Я перепитала, хто він. Чоловік сказав, що представляє нового провайдера і пропонує послуги. У нього були листки А4 і там було щось написане від руки. Я перепитала, чому від руки, чого договір не друкований і вже хотіла закривати фіртку. У цей момент він мене вдарив. Я впала і він почав мене бити. Я закричала – вибіг мій син і сусід. У нападника був балончик – "Телен -4", – розповіла жінка.  

Зазначається, що на місце інциденту прибули активісти та депутати, зокрема Олена Сокотюк, яка очолює депутатську групу "Приватний сектор", де відбувся напад на голову ТВК. Нападник лежав скручений на землі.

"Нападник сказав, що його звати Кирил. Він з Києва. Його найняв якийсь "Серьога" з бородою, "поганялова" він ніби не знав, але потім скзаав, що його "поганялово" – танк. Змовник сказав прийти конкретно до цього будинка, нічого не брати і зробити те, що зробив нападник. На уточнююче питання, що зробити, нападник сказав – зробити те, що я зробив. За це йому обіцяли заплатити 1 000 гривень", – розповідає Сокотюк.

Згідно з повідомленням, мешканці приватного сектору хотіли влаштувати самосуд на місці події, оскільки Демченко – старожил селища, яку знають всі місцеві. Демченко допомагає оформлювати субсидії мешканцям селища.

Поліція приїхала о 8:30. На нападника одягнули наручники. Згодом з'ясувалося, що нападник сам з Білої Церкви. Зараз проживає в гуртожитку на Борщагівці.

На місце також приїхала швидка. Демченко надають медичну допомогу.  

Нагадаємо, раніше у  селищі Коцюбинське під Києвом стався замах на життя селищного голови Ольги Матюшиної. Принаймні так стверджує сама жертва нападу. Двоє молодиків у спортивному ввечері напали на жінку та її колегу. Сильно побили одну з них та втекли, нічого не забравши. Очільниця Коцюбинського впевнена – це справа рук політичних опонентів, які намагаються розділити ліс та місцеві землі. 

Невідомі молодики напали на очільницю селища Коцюбинське

Невідомі молодики напали на очільницю селища Коцюбинське

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3335
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація