На Київщині ініціюють заборону діяльності УПЦ МП: що вирішила облрада

На Київщині ініціюють заборону діяльності УПЦ МП: що вирішила облрада

Київська облрада звернулася до Верховної Ради / Фото: Київська обласна рада

До облради надходить безліч звернень від місцевих мешканців щодо питання заборони УПЦ МП.

Київська обласна рада звернулася до Верховної Ради з проханням заборонити діяльності УПЦ МП, оскільки вона має церковно-канонічний зв’язок із російською православною церквою.

Про це повідомили в пресслужбі Київської облради.

Як зазначається, до облради надходять чисельні звернення від місцевих мешканців щодо заборони на території Київської області діяльності Української православної церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок із російською православною церквою, є її структурним підрозділом і перебуває у відносинах підпорядкування, що вказує на значний суспільний резонанс цього питання.

“Вважаємо, що на території України не може діяти релігійна організація, яка фактично контролюється країною-агресором та підтримує її злочини. Київська обласна рада, на жаль, не має повноважень заборонити діяльність Української православної церкви московського патріархату на території Київської області, тому депутатський корпус проголосував за звернення до Верховної Ради України, яка зможе це зробити на законодавчому рівні”, - наголосили в Київській облраді.

Нагадаємо, що у Кропивницькому священники УПЦ МП намагалися викрасти дзвони з храму, який перейшов до ПЦУ.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація