На Грушевського замість "ікон Майдану" намалювали Рабіновіча в революційному образі

Відомі зображення раніше стер власник магазину.

На місці стертих революційних графіті на вул. Грушевського в Києві з'явилися портрети політика Вадима Рабіновича.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці блогера Сергія Наумовича у Facebook.

Увага, допис містить нецензурну лексику.

Посмотрите что сейчас на месте граффити Евромайдана на ул. Грушевского. Я, конечно, понимаю, что политтехнологи Вадима ...

Posted by Sergey Naumovich on Wednesday, October 4, 2017

Зображення з ним імітують попередні стилізовані портрети Тараса Шевченка, Івана Франка та Лесі Українки, яких "одягли" в майданівське "екіпірування".

Нагадаємо, з фасаду магазину люкс-меблів "Емпоріум" на вулиці Грушевського, 4 в Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час РеволюціїУкраїнський інститут національної пам'яті готує звернення в поліцію і в Генпрокуратуру за фактом вандалізму.

3 вересня активісти зібралися під стінами елітного магазину. Графіті протрималися на стінах 3,5 року і, охоронювані Законом, були внесені до списку історичних пам'яток. Активісти запрошували власника магазину дати відповідь близько трьох годин дня, однак, він не прийшов. Потім вони розбили скляні двері закладу і залишили напис на стінах червоною фарбою: "Майдан тут був, Майдан тут і залишиться".

Також прибули активісти Національного корпусу з балаклавами і яйцями. Крім того, знесли шини, було кілька спроб їх запалити. Магазин закидали яйцями.

Київська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом.

У 2014 році активісти намалювали графіті під час кривавих протистоянь на Грушевського. Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко були представлені у балаклаві. Вважалися символами боротьби за свободу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація