Автор первісних малюнків до цього стосунку не має.
Знищені цьогоріч «ікони» Революції Гідності на вулиці Грушевського відновлено. Відомі графіті із зображенням Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка знову намалювали активісти разом із художником Володимиром Сорокою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Патріотичні малюнки, нанесені анонімним художником під нікнеймом Sociopath іще під час Майдану, зникли з фасаду приміщення на початку вересня – їх замалювали на прохання власника магазину меблів. Того ж дня Sociopath в соцмережах написав, що після вирішення всіх формальностей він поновить роботи. Але авторство відновлених робіт – не його. Митці, які відтворили Кобзаря, Лесю і Каменяра кажуть, що місяць листувались із "Соціопатом" і зробили висновок, що художник не планує поновити малюнки, тому зробили це самі. "Якщо брати до уваги авторське право, я вважаю, що ці малюнки цінні не авторством певного анонімного художника, а історичним контекстом – вони цінні тим, що це пам’ять про наш спільний Майдан", - пояснив ініціатор відновлення Дмиро Різниченко.
Sociopath від коментарів відмовився. «Жодних коментарів. Я перепрошую», - сказав він.
Раніше поновлення революційного живопису на фасаді пообіцяли в Інституті національної пам'яті. "Ці відновлені або реставровані графіті отримають додаткове навантаження, як символ перемоги над спробами забуття", - впевнений директор інституту Володимир В'ятрович.