На голову наклали 14 швів. У КМДА повідомили подробиці стану побитого заступника Кличка

Дата публікації
Перегляди
6013
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На голову наклали 14 швів. У КМДА повідомили подробиці стану побитого заступника Кличка

Володимир Слончак / Фото: УНІАН

Слончак перебуває у тяжкому стані.

У КМДА підтвердили інформацію про напад на заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Слончака і повідомили, що його відвезли до реанімації. 

За словами речниці Слончака Галини Шпак, наразі чиновник у тяжкому стані.

"Наразі стан заступника голови КМДА тяжкий, накладено 14 швів на голову", - йдеться у її повідомленні в фейсбуці.

Шановні колеги журналісти! Прес-служба підтверджує факт нападу на Володимира Слончака вчора ввечері. Наразі стан...

Опубліковано Shpak Galyna Середа, 18 вересня 2019 р.

Журналісти ТСН намагалися зв’язатися із постраждалим телефоном. Слончак відповів на дзвінок, однак поклав слухавку, коли почув, що його турбують з каналу 1+1. Після повторного дзвінка відповіла жінка, яка представилася лікаркою. За її словами, Солончаку наклали шви і везуть до реанімаційного відділення.

Слончак був призначений заступником голови КМДА у грудні 2018 року. До того він був начальником управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради секретаріату Київської міської ради. Загалом же у Київраді Слончак працює від 2005 року. Також він був головою Наглядової ради "Київміськбуду".

Нагадаємо, у квітні 2017 року на його життя було скоєно замах.  Автомобіль марки "Мерседес" спочатку переслідував, а потім почав блокувати рух його машини. Під час руху невідомі відкрили вогонь по автомобілю Слончака, а після зупинки вдарили його ножем. 

Удруге напали на Слончака пізно ввечері 17 вересня 2019 року. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6013
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація