На форумі Порошенка охоронці порвали плакат з Гандзюк у активіста

На форумі Порошенка охоронці порвали плакат з Гандзюк у активіста

Охоронці відібрали у активіста плакат з Гандзюк / Фото: Хто замовив Катю Гандзюк?

Також поліція доправила до відділку активістів перед зустріччю Тимошенко з виборцями.

Під час форуму на підтримку президента Петра Порошенка у Палаці спорту у Києві активіст підняв плакат з портретом активістки Катерини Гандзюк, яка померла після замаху на неї з кислотою.

Про це повідомляється на сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook.

Активіст хотів поставити Порошенку запитання, коли з посад будуть зняті Андрій Гордєєв та Євген Рищук, яких дехто вважає замовником нападу на Гандзюк.

"Двоє охоронців Порошенка тримали його за плечі та не давали встати з місця і підняти плакат. Вимогу показати свої документи проігнорували, а коли активіст спробував сфотографувати провокаторів, забрали телефон. Плакат, який тримав Микола, порвали", - йдеться у повідомленні.

ОХОРОНЦІ ПРЕЗИДЕНТА НАПАЛИ НА АКТИВІСТА ІНІЦІАТИВИ ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК Активісту Микола Виговський, який прийшов...

Опубликовано Хто замовив Катю Гандзюк? Суббота, 9 февраля 2019 г.

Також активісти заявили, що на перед зустріччю лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко з виборцями на Контрактовій площі Києва поліція забрала до відділку, а згодом побила учасників ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?".

ПОЛІЦІЯ ПОБИЛА АКТИВІСТІВ ІНІЦІАТИВИ "ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК?" Правоохоронці побили активістів, яких раніше забрали без жодних причин до відділку, та друзів, які прийшли за ними. Також поліція застосувала газ. Затриманих повезли у Подільський відділок поліції перед початком зустрічі Тимошенко з виборцями на Контрактовій. Невдовзі їх відпустили, проте забрали особисті речі. Хлопці вимагали повернути їм речі, натомість правоохоронці застосували газ. На затримання приїхала поліція спецпризначення (колишній беркут), застосовували силу. Є травмовані.

Опубликовано Хто замовив Катю Гандзюк? Суббота, 9 февраля 2019 г.

Як повідомлялося, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що слідство Національної поліції щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк незабаром буде завершене і справу передадуть до суду. Наразі у цій справі затримано п’ятьох підозрюваних - організатора злочину та безпосередніх виконавців.

Люди вимагають звільнити посадовців, які можуть бути причетними до вбивства Катерини Гандзюк

Люди вимагають звільнити посадовців, які можуть бути причетними до вбивства Катерини Гандзюк

Генпрокурор Луценко раніше повідомляв, що у справі вбивства Катерини Гандзюк вручили підозру Олексію Левіну на прізвисько "Москаль-молодший". Левін був засуджений за організацію вбивств та розбійних нападів у Херсонській області на водіїв на автомагістралях. Загалом він скоїв 15 вбивств. "Москаль-молодший" достроково вийшов з місць позбавлення волі, скориставшись "законом Савченко".

Луценко зазначив, що громадянин Левін покинув Україну в день перших затримань у справі Гандзюк. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація