На центральному залізничному вокзалі в Києві повністю замінять ескалатор - Кравцов

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На центральному залізничному вокзалі в Києві повністю замінять ескалатор - Кравцов

УНІАН

Вокзал обіцяють пристосувати для людей з інвалідністю.

Пасажири поїздів скаржаться, що на центральному залізничному вокзалі в Києві не працюють ліфти із платформ. Також із перебоями працюють ескалатори. На вокзалі відсутні спеціальні пристосування для людей інвалідністю. Виконувач обов'язків голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов у прямому ефірі програми "Сніданок з "1+1" пообіцяв, що невдовзі все відремонтують чи замінять новим обладнанням.

"Тут дві речі. Вагони, які пристосовані для людей з інвалідністю, є не в усіх потягах. Це є проблемою. По-друге, якщо говорити про доступність вокзалів для людей із особливими потребами, то в нас є програма, котра розрахована на близько 80-100 мільйонів на рік для того, щоб переобладнувати вокзали, місця доступу для пасажирів", - сказав Кравцов.

Він визнав, що в Києві на вокзалі є проблеми як з ескалатором, так і з ліфтами.

"Щодо ескалатора – до кінця осені цього року ми плануємо його повністю замінити. Коли конструктивно його обладнували, він був не розрахований на той потік пасажирів, який ми маємо сьогодні. Щодо ліфтів - ми маємо повністю замінити систему, котра працює на платформах і той, який обслуговує центральний вокзал. Питання в тому, що наявна інфраструктура, пасажирська в тому числі, не розрахована на ті потреби, котрі вимагає сьогодення. Маємо капітально відновлювати і вкладати кошти в те, щоб не відремонтувати, а замінити те, що не працює або не працює належним чином", - зазначив керівник "Укрзалізниці".

Кравцов також розповів про "революцію" у системі прибирання у поїздах та боротьбі із тарганами.

Очільник "Укрзалізниці" відповів на запитання пасажирів у студії "Сніданку"

Очільник "Укрзалізниці" відповів на запитання пасажирів у студії "Сніданку"

 

Наступна публікація