Музеї, арт-резиденція та бізнес-кампус. Як виглядатиме ВДНГ через 40 років

Керівник Національного комплексу "Експоцентр України" представив концепцію розвитку території.

На території ВДНГ збільшать зелену зону, а також з'явиться Музей науки, освітні центри, арт-резиденція, приміщення для дітей, виставковий центр світового рівня, бізнес-кампус. Такий план розвитку на найближчі 40 років представив керівник Національного комплексу "Експоцентр України" Євген Мушкін, йдеться на сайті президента України.

Окрім цього, раніше на ВДНГ планували створити Музей монументальної пропаганди.

Для втілення задуманого планують залучати кошти через державно-приватне партнерство методом бізнес-кейсів. Повідомляється, що інвестиції складуть від 170 до 350 мільйонів євро.

Презентацію з концепції розвитку простору відвідала перша леді країни Марина Порошенко.

"Експоцентр був побудований у 1958 році, і до сьогодні він так і не змінився. Проте кардинально змінився світ, у якому ми живемо. Тому зволікати й надалі – означає позбавити молоде покоління українців прогресивного європейського майбутнього у сфері культури та інновацій. Майбутнє ВДНГ народжується сьогодні", - зауважила вона.

Крім того, Марина Порошенко разом з Євгеном Мушкіним урочисто відкрили арт-об'єкт "Трансформація", який є символом особистісного розвитку. Автором ідеї виступив Микола Плохута, скульптор – Кирил Гузенко.

Нагадаємо, раніше Київський господарський апеляційний суд заборонив будівництво торгівельного комплексу із паркінгом біля входу на ВДНГ.

Суд заборонив будівництво торговельного центру біля ВДНГ

Суд заборонив будівництво торговельного центру біля ВДНГ

Повʼязані теми:

Наступна публікація