Мороз обірвав тролейбусні дроти та створив транспортний колапс у Києві

Мороз обірвав тролейбусні дроти та створив транспортний колапс у Києві

Фото: ТСН

Люди вранці не могли дістатися на роботу через відсутність транспорту.

Перше випробування 20-градусним морозом у столиці не витримали дроти, що живлять громадський транспорт. Через їхній обрив на одному з київських маршрутів зупинились тролейбуси, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди на Подолі були змушені проситися до попутних авто, але далеко не всі водії зупинялися та підбирали пасажирів навіть за гроші. Дехто простояв в очікуванні на транспорт більше двох годин. "Маршрутки набиті, не зупинилася ні одна. Що це за електрики, що не можуть відремонтувати? Бо біса їх", - нервували люди, котрі не могли дістатися навіть до найближчої станції метро.

Пункти обігріву у Києві відвідало близько тисячі людей

Пункти обігріву у Києві відвідало близько тисячі людей

Рух трамваїв у тому ж районі заблокувала ДТП. Водії пояснюють, що далеко не всі адаптувалися до морозів і не враховують, що гума на холоді "дубіє", тому гальмівний шлях збільшується.

Вдень сонце прогріло центр столиці до -13, а вечором температура знову почала падати, а до пунктів обігріву потяглися безхатьки та пенсіонери. "Ми пенсіонери, сидимо вдома. Пропрацювали по 50 років, а тепер нам дали копійки", - пояснюють Марта Григорівна та Марія Андріянівна, котрі прийшли до соціальних працівників по чай із бутербродами. З початку зими такі пункти вже відвідали майже тисяча людей – там вони грілися, спілкувалися, одягалися. До пунктів обігріву прості українці приносять не лише старі та непотрібні речі, а й цілком пристойні, котрі зовсім не соромно вдягти й цілком заможній людині.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація