Молотком і камінням: у Києві потрощили автобуси перевізника, який знизив ціну на проїзд

Молотком і камінням: у Києві потрощили автобуси перевізника, який знизив ціну на проїзд

Фірма підозрює конкурентів, ті все заперечують.

У Києві невідомі закидали камінням два буси, і ще один мікроавтобус побили молотком. Напад на приміські маршрутки стався протягом однієї години на маршруті до Вишневого, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свідок на зупинці "Академмістечко" намагався затримати злодія, який трощив вікна автобусів молотком, але перепало і йому – чоловік дістав удар по голові та опинився в лікарні. Напад зафільмувала камера спостереження з кіоску.

Невідомі закидали камінням приміські маршрутки з Києва до Вишневого

Невідомі закидали камінням приміські маршрутки з Києва до Вишневого

Водій-стажист каже, що його зупинили двоє хлопців. Про те, що в них у руках каміння, зрозумів уже згодом. Напад відбувся за лічені секунди, після чого нападники побігли через автомагістраль. "Один у лобове скло, другий у двері. Зреагував так, щоби без аварій. Зупинив. Людей заспокоїв", - розповів водій Ярослав Зіневич.

Автобуси на маршруті майже однакові, різні – ціна проїзду і компанії-перевізники. Постраждалі маршрутки належать лише одному з них. "Два роки тому цей маршрут забрала у нас інша компанія. Ми це оскаржили і виїхали заново на маршрут. І встановили ціну майже на 20% менше. До економічно обгрунтованої. Було 12 гривень, ми зробили 10", - розповів директор фірми Віталій Шиденко. Він пояснює напади боротьбою за маршрути, бо від конкурентів уже отримував погрози.

Ті, своєю чергою, все спростовують. І кажуть, що працювали на законних підставах. У ситуації розбиратимуться правоохоронці, котрі вже порушили кримінальне провадження за фактом заподіяння легких тілесних ушкоджень. Якщо нападників на маршрутки знайдуть, на них чекатиме п'ять років за ґратами.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Наступна публікація