Молодик, який декілька годин тримав у напрузі весь Київ, самотужки зліз із Мосту закоханих

Молодик, який декілька годин тримав у напрузі весь Київ, самотужки зліз із Мосту закоханих

Фото: УНІАН

Чоловік розповів, чому збирався накласти на себе руки.

Чоловік, який збирався стрибнути з Моста закоханих у центрі Києва, передумав вчиняти самогубство.

Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця події.

"Я працював помічником повара… Мені 20 років… З Житомирської області... Сьогодні з товаришем працювали на демонтажі, і була вже остання грань. Вже я сьогодні був на грані зриву", - розповів горе-самогубця, який назвався Віктором.

Також чоловік зізнався, що від суїциду його врятував простий охоронець кафе Сергій, який спілкувався з ним понад дві години, які він стояв на краю моста.

"Сьогодні ледь не скоїв дурницю", - заявив Віктор.

Водночас чоловік звинуватив поліцейських у тому, що вони зіпсували його життя.

"Я хочу покарати тих, які заслужили на це - Житомирська область, Романівський райвідділ, весь райвідділ, крім деяких людей. Мене підставили за статтею 121, ч. 2 (Умисне тяжке тілесне ушкодження - прим.ред.)… Думаєте, приємно три доби в райвідділку, навіть не в "мавп'ятнику", а в кабінеті сидячи спати. Коли рідній мамі все одно, бо вона п’є... Думаєте, приємно це все? Життя вже набридло... Ви в райвідділку не були, кийками не отримували, лампочки вкручувати не змушували… Морального тиску того не знаєте", - зазначив він.

Окрім цього чоловік відмовився від медичної допомоги, проте лікарям вдалося вмовити його зайти до машини екстреної допомоги.

Нагадаємо, у серпні вранці у центрі столиці невідомий чоловік у цивільному одязі погрожував стрибнути з третього поверху готелю "Хрещатик". Чоловік перебував на сітці, натягнутій на рівні третього поверху будівлі. За словами свідків, чоловік вимагав генконсула РФ та є росіянином, а на сітку потрапив через балкон готелю. Через декілька годин він передумав стрибати та повернувся до приміщення.

На Хрещатику чоловік впродовж чотирьох годин погрожував стрибнути з вікна готелю

На Хрещатику чоловік впродовж чотирьох годин погрожував стрибнути з вікна готелю

Повʼязані теми:

Наступна публікація