Мітинги під Нацбанком: протестувальники принесли голову свині та увірвалися в будівлю

Мітинги під Нацбанком: протестувальники принесли голову свині та увірвалися в будівлю

Фото: СтопКор

Вони вимагають звільнення керівництва установи.

25 листопада біля будівлі Національного банку України зібралося близько тисячі мітингувальників. Вони вимагали відставки голови НБУ Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової, і прорвалися у будівлю регулятора.

Про це пише УНІАН.

Як зазначається, на сцені перед входом до НБУ мітингувальники встановили імпровізовану гільйотину та принесли свинячу голову.

Портал "Стопкор" пише, до акції "Зупинимо корупцію в НБУ" долучилися представники металургійних підприємств з Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей.

Серед них працівники підприємств, що входять або входили до так званої групи "Приват" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова - Запорізький завод "Феросплав", "Нікопольський завод", "Марганецький ГОК", "Покровський ГОК", "ДніпроАзот", "Дніпровський металургійний завод", а також завод "Дніпровська сталь" та "Побузький феронікелевий комбінат".

Працівники висловлювали обурення політикою Національного банку та вимагали сприяти розвитку важкої промисловості.

Як повідомив депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський у телеграмі, мітингувальники увірвалися в будівлю. "Протестувальники увірвалися в Нацбанк. Поліція намагається їх витіснити. Кількість людей з кожним днем все більше. В середу буду там перед виїзним засіданням комітету в НБУ - зберу вимоги людей", - написав він.

Повʼязані теми:

Наступна публікація