Мітинг вкладників банку "Аркада" на Хрещатику: Кличко прокоментував ситуацію

Мітинг вкладників банку "Аркада" на Хрещатику: Кличко прокоментував ситуацію

Фото: Фото Олени Гущик/ ТСН (https://tsn.ua/)

Мер міста запевняє, що влада Києва робить все, аби допомогти інвесторам

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що правоохоронці мають втрутитися та "дати оцінку" діям банку "Аркада" стосовно сімей, які вклали гроші у квартири, однак досі їх не отримали.

Про це він повідомив під час брифінгу 29 травня.

Голова КМДА говорить, що до міської влади протягом останнього часу надходять численні скарги людей, які інвестували кошти в будівництво житла та досі не можуть його отримати через невиконання забудовником "Аркада" за складеними інвест-угодами.

Нібито у травні відбулось 3 зустрічі за участі представників міської влади, інвесторів, забудовника та банку і за результатами зустрічі міська влада підтвердила свою готовність в межах повноважень сприяти поновленню будівництва.

Забудовник не виконав взятих зобов‘язань перед громадськістю, не скоригував бюджет забудовики ЖК "Патріотика» на озерах, не представив його на обговорення місько-будівної ради, а це було основною умовою для продовження будівництва.

говорить Кличко

Мер Києва звернувся до правоохоронних органів з вимогою негайно втрутитись в ситуацію і "дати правову оцінку діям недобросовісного забудовника".

Зазначимо, що 29 травня, у центрі Києва відбувається масовий мітинг сімей, які вклали гроші у квартири від банку "Аркада" та вже кілька років не можуть отримати ключі від своїх квартир.

Як відомо, ще в грудні 2018 року київська міська влада розірвала договір оренди з забудовником, який зводив багатоповерхівки на столичних Осокорках. Будівельні роботи, втім, не зупинились. Вирішити цю проблему не можуть і донині.

Обурені інвестори житлових комплексів влаштували протести у центрі Києва

Обурені інвестори житлових комплексів влаштували протести у центрі Києва

Повʼязані теми:

Наступна публікація