"Місце для любителів штрафів": де у Києві з'явилися яскраві розмітки для паркування

"Місце для любителів штрафів": де у Києві з'явилися яскраві розмітки для паркування

Фото: ТСН.ua

Незабаром у Києві буде таких 100 паркомісць.

У Києві для боротьби з водіями, які паркуються в недозволених місцях, з’явилася нова розмітка. Це довжелезний червоний прямокутник, в якому написано "місце для любителів штрафів". Ініціатори ідеї - патрульні, які лише за цей рік винесли понад 40 тисяч постанов через неправильне паркування. Поліцейські кажуть, деяким водіям байдуже на штрафи, тож вони вирішили підійти до проблеми оригінально, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Запарковані вздовж дороги авто часто створюють довжелезні затори і навіть провокують ДТП. Від початку 2020 року на штрафмайданчик забрали 9 тисяч авто, патрульні винесли понад сорок тисяч постанов за неправильне паркування. Якщо порахувати, загалом українці сплатили 10 мільйонів гривень штрафу.

За словами патрульних, за паркування в недозволеному місці, передбачений штраф розміром 255 гривень. Якщо автомобіль суттєво заважає руху – 510.

Де у Києві можна побачити розмітку забороненого паркування та як на неї реагують водії

Де у Києві можна побачити розмітку забороненого паркування та як на неї реагують водії

Нових таких собі "паркувальних" місць у Києві 65, за кілька днів з'явиться понад 100. У центрі міста їх можна побачити на вулиці Володимирській, Великій Васильківській, Михайлівській, Рейтарській.

Нову розмітку нанесли також на вулиці Хрещатик у центрі Києва. Утім, там вже вранці знімальна група ТСН виявила першого порушника.

"І хочу одразу пояснити, чому їх обрали. Бачимо обстановку, місця, де найчастіше водії залишають авто, неправильно паркують.", - каже перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

На вулиці Володимирській червоний прямокутник з емблемою поліції відлякує. Але поряд з ним низка порушників, які не правильно припаркувалися. Один із водіїв навіть, ставши у недозволеному місці, заблокував виїзд іншому автомобілю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація