Школи закликають перейти на дистанційку через загрозу ударів з боку РФ: що вирішили у Києві та області

Школи закликають перейти на дистанційку через загрозу ударів з боку РФ: що вирішили у Києві та області

Фото: Фото з соціальних мереж

Місцеві органи влади та навчальні заклади можуть самостійно ухвалювати рішення щодо формату занять від 22 до 24 лютого.

Міністерство освіти звернулося до керівників ОВА та керівників закладів освіти з рекомендацією перейти на дистанційну форму навчання в період від 22 до 24 лютого. Це пов'язано із загрозою ударів з боку військ РФ.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет.

"З метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни Росії проти України, звернувся до начальників обласних та Київської міської військових адміністрацій, керівників закладів освіти з рекомендацією з 22 до 24 лютого 2023 року організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі", - заявив Шкарлет.

Зазначається, що місцеві органи влади та навчальні заклади можуть самостійно ухвалювати рішення щодо формату занять.

Київ – змішаний формат

Школи столиці продовжать працювати у змішаному режимі від 22 лютого. За рішенням батьків дитина в будь-який день може залишитися вдома та підключитися до уроків онлайн.

Як повідомили в КМДА, освітні заклади Києва працюють у такому форматі від початку навчального року. Дистанційні уроки організовані, як паралельний процес, а у всіх школах обладнані укриття.

"Також треба врахувати і той факт, що підприємства та відомства в ці дні працюватимуть у звичайному режимі, а це означає, що залишити дітей, особливо молодшого віку, батькам буде ні на кого», – заявили в Департаменті освіти та науки міста.

Київська область – дистанційне навчання

Рішення про перехід на онлайн-навчання ухвалили в Київській обласній військовій адміністрації у зв'язку з загрозою ракетних атак 22-24 лютого. У школах Київщини заняття проводитимуть дистанційно від середи до кінця тижня.

Зокрема, мер Броварів Ігор Сапожко розповів, що заклади середньої освіти найближчими днями переходять на віддаленний режим, проте дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.

Нагадаємо, в Повітряних силах ЗСУ вважають, що ворог не буде масово застосовувати авіацію в річницю вторгнення РФ до України. "Якщо говорити про масовану атаку на Київ сотнями літаків – цього не буде", - сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація