Мільйон гривень за кожну дитину: власник покинутої "Волги" в Києві розповів про позови батьків

Дата публікації
Перегляди
6786
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мільйон гривень за кожну дитину: власник покинутої "Волги" в Києві розповів про позови батьків

Фото: Фото Антон Страшко/ТСН

Чоловікові закидають навмисне зберігання гранати в автомобілі, до котрого залізали діти.

У Києві судять власника покинутої "Волги", біля якої влітку від вибуху постраждали четверо дітей. На судове засідання прийшли сім’ї разом із потерпілими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Влада, Поліна та Павлик уперше розповідають на камеру про той злощасний літній день. Вони грались у покинутій "Волзі", що вже три роки мертво стояла в їхньому дворі. В авто діти знайшли пакет із коробкою. "Вона ще там скотчем була обмотана. І Настя розмотала, тільки відкрила – і почалося. Як салют, потім вибух. І я вже потім нічого не чула", - каже одна з дівчат. Найбільше постраждав 5-річний Павлусь – скалки гранати застрягли в очах та голові, десять днів хлопчик пролежав у комі. "Множинні осколки залишилися, в легені вісім осколків. Якщо їх діставати – це буде несумісно з життям", - пояснила мати постраждалого хлопчика Олена Постовойтенко.

У Києві судять власника "Волги", біля якої влітку від вибуху постраждали діти

У Києві судять власника "Волги", біля якої влітку від вибуху постраждали діти

Власника покинутого авто, біля якого постраждали четверо дітей, затримали наступного дня на Рівненщині. Тоді очільник МВС заявив, що чоловік заклав в авто гранату, щоби провчити можливих крадіїв, бо в дворі машину хтось постійно пошкоджував. На першому засіданні Сергій Михасюк сам висловив бажання на час слідства посидіти в СІЗО, чим неабияк здивував свого адвоката. У червні суд відправив власника "Волги" на два місяці за ґрати. "Я знайшов гранату. Дома залишати не наважився. Зачинив в машині, тому що вважав, що вона не відчиняється", - пояснив тоді підозрюваний.

Сьогодні він приходить на суд сам – вийшов із СІЗО під заставу в 53 тисячі гривень. Від своїх попередніх слів відхрещується та наполягає, що його змусили взяти на себе провину. "Я цього не робив. Мене вимусили сказати те, що я сказав на камеру тоді в суді. І вже на третій день я зрозумів, що мене просто банально виставили винним", - каже чоловік. Але йому не вірять. На суді мати потерпілої дівчинки питає, чому той учинив над їхніми дітьми самосуд. "Ви говорили, що ви знали, що лазять. Ви знаєте, де я живу, чому ви не взяли його за вухо, не привели і не сказали: чому ваша дитина псує майно? Повірте, я би її за це покарала, але виходить, що ви покарали так", - нарікає одна з сусідок.

Із батьками потерпілих Сергій спілкуватися не бажає. "Кожен з них хоче стати мільйонером. Чотири позови. У цих позовах, що всі вони хочуть отримати мільйон гривень з мене. Ім все одно, хто там був, що там було", - каже Михасюк. Найбільше чоловік шкодує, що не продав авто. "Якби я знав, що таке станеться – я би скористався порадою сусіда і продав його за безцінь", - каже він. Якщо провину власника "Волги" доведуть, йому загрожуватиме до семи років тюрми. Тим часом Павлик, якому вже виповнилося шість, більше не бачить на праве око і чекає на протезування.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Наступна публікація