Мільярдні борги "Київенерго" сплачуватиме столичне комунальне підприємство

Мільярдні борги "Київенерго" сплачуватиме столичне комунальне підприємство

Фото: УНІАН

Контракт між "Київенерго" та КМДА завершується у кінці квітня.

Компанія з теплопостачання "Київенерго" заборгувала "Нафтогазу України" 4,7 мільярда гривень. Населення ж заборгувало постачальнику тепла близько 4 мільярдів гривень. 

Про це повідомив голова "Київенерго" Олександр Фоменко, передає "Інтерфакс".

Компанія розпочала 2017 рік із дебіторським боргом у 2,6 мільярда гривень, а закінчила 5,6 мільярда. Держава, своєю чергою, не виплатила "Київенерго" 903 мільйони гривень, а різні компанії - 726 мільйонів. 

Проте від 27 квітня 2018 року домовленості КМДА з компанією "Київенерго" Ріната Ахметова завершується. Усі повноваження переходять столичному комунальному підприємству "Київтеплоенерго", проте разом із ними  - усі борги попередників. 

Також міська влада пообіцяла, що компанія працевлаштує усіх працівників "Київенерго", а також тих, хто перебуває у декреті або на лікарняному. Перейде і устаткування. 

"На сьогодні є офіційне підтвердження від "Київтеплоенерго", що вони приймуть за переведенням увесь без винятку персонал. Зокрема тих, хто перебуває в декреті або на лікарняному", - сазав Фоменко. 

Він також додав, що його компанія запропонувала "Київтеплоенерго" викупити активи "Київенерго", до яких входить, наприклад, службовий транспорт.

Нагадаємо, новим розпорядником комунального майна стане КП "Київтеплоенерго". Як розповіли в "Київенерго", вони готові направити всі ресурси на сприяння в процесі передачі комунального майна та переводу персоналу в комунальне підприємство. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація