"Ми намагалися". У "Київпастрансі" прокоментували переповнені автобуси та тролейбуси попри обмеження

"Ми намагалися". У "Київпастрансі" прокоментували переповнені автобуси та тролейбуси попри обмеження

Фото: УНІАН

Водіїв обіцяють карати.

У "Київпастрансі" заявили, що намагалися попереджати людей та не допускати переповнення громадського транспорту зранку 18 березня. Втім, схоже, успіхом це не увінчалося.

Директор підприємства Дмитро Левченко зазначив, що контролюють ситуацію водії та кондуктори, також звернулися по допомогу до Національної поліції.

"Тому що дуже багато людей сьогодні вийшли на вулиці, ми бачимо на зупинках людей, які чекають рухомий склад. Ми намагаємося якось попереджати, шо вже є десять людей в нашому рухомому складі, тому просимо дочекатися іншого складу", - сказав Левченко.

На зауваження журналістів, що вони сьогодні такого не помітили, відповів: "Ну, ми намагалися це зробити".

Левченко додав, що за недотримання вимог водіїв будуть карати. Йдеться про дисциплінарну відповідальність, яка передбачає покарання від позбавлення премії до звільнення.

Як повідомлялося, у Києві на час карантину людей мали не пускати до громадського транспорту без захисних масок. Водночас згідно з рішенням уряду, в маршрутках можуть одночасно перебувати до 10 осіб, у тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая - до 20.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

Повʼязані теми:

Наступна публікація