Метро на Виноградар та міст на Троєщину під загрозою, у Києва хочуть забрати 4 млрд – КМДА

Метро на Виноградар та міст на Троєщину під загрозою, у Києва хочуть забрати 4 млрд – КМДА

Фото: УНІАН

Там нарікають на ухвалений Радою законопроєкт.

З бюджета Києва хочуть забрати 4 млрд гривень, які місто планувало спрямувати на розвиток інфраструктури.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у фейсбуці.

Йдеться про проєкт змін до Держбюджету 2019 року, за який вже проголосували у першому читанні. Серед іншого з тексту закону хочуть вилучити 30 статтю, яка "регулює взаємовідносини держави з містом у частині зобов’язань КМДА з погашення перед державою заборгованості"

За словами Поворозника, вона дає Києву механізм спрямування коштів з бюджету міста на реалізацію важливих інфраструктурних об’єктів.

У Києва забирають 4 млрд грн, які місто планувало спрямувати на розвиток інфраструктури. 17 жовтня 2019 року Уряд...

Опубліковано Mykola Povoroznyk Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

"Це, наприклад, будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар, будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, будівництво інших не менш важливих об’єктів інженерної і транспортної інфраструктури, які мали б фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету", – пояснив Поворозник.

За його словами, зараз, наприкінці року, скасовуючи дію цієї фактично виконаної містом норми, уряд ставить киян перед фактом вилучення у 2020 році з бюджету міста майже 4 млрд грн.

"Будівництво метро, дитячих садочків, шкіл та об’єктів транспортної інфраструктури – все це може стати проєктами, які не можливо буде втілити в життя, якщо Верховна Рада ухвалить запропоновані зміни", - наполягає заступник глави КМДА.

Нагадаємо, дві нові станції метро на Виноградар мають здати 2021 року. Метробудівці на чотири кілометри продовжать Печерсько-Сирецьку лінію на правому березі столиці. Але чи вирішить це проблему пасажироперевезення у Києві, адже величезний лівобережний масив Троєщина знову залишився лише з обіцянками про метро.

Міст вартістю понад мільярд гривень: Кличко збільшив кошторис Шулявського шляхопроводу

Міст вартістю понад мільярд гривень: Кличко збільшив кошторис Шулявського шляхопроводу

Повʼязані теми:

Наступна публікація