Мешканець столичної багатоповерхівки тримає в страху жителів кількох будинків, бо облаштував подвір'я

Мешканець столичної багатоповерхівки тримає в страху жителів кількох будинків, бо облаштував подвір'я

Мешканець столичної багатоповерхівки тримає в страху жителів кількох будинків, бо облаштував подвір'я

Фото: скриншот з відео

Люди такого сусіда бояться.

У Києві один сусід, який вирішив прибрати подвір'я та облаштувати там клумби, залякав через це чи не всіх сусідів. Усе тому, щоб зробити двір, за його словами, по-європейськи чистим. Утім люди бояться, бо не можуть передбачити реакцію сусіда, йдеться у ТСН.19:30.

Сусід тримає в страху мешканців одразу кількох столичних будинків і називає себе господарем двору. Свої дії виправдовує охайними клумбами. Першою під удар місцевого активіста  потрапила прибиральниця. Найбільше травм дістав пенсіонер із сусіднього дому, адже в них на подвір'ї сусід-активіст вирішив теж  прибрати.

На зауваження мешканців, що клумби не виправдовують побиття, Богдан не реагує і все називає наклепом: "Ви бачите, що  вони всі живі здорові. Ні в кого немає проблем".

На всі звинувачення людей про побиття і погрози Богдан апелює до європейськості та чистоти в подвір'ї: "Шановні, я вам поясню: у мене три вищі освіти, червоні дипломи американський університет, європейська академія аспірантура з відзнакою".

Людина, яка вільно володіє англійською і має досвід праці в різних державних установах - нині доглядає за хворою мамою. Вона сина захищає, проте все ж визнає, що син став надто агресивним після смерті батька.

Хоча після візиту слідчого Богдан обіцяє більше  особисто не чинити розправи, а викликати поліцію, люди не знають, як їм жити далі. Залякані сусіди вважають, що прояснити поведінку могла би психіатрична експертиза, проте доправити туди кривдника може лише суд, а туди справа ще не дійшла.

У поліції обіцяють узяти справу на посилений контроль, але за легкі тілесні, в яких поки що звинувачують Богдана, йому світить штраф або виправні роботи.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація