Мешканці зруйнованого вибухом будинку на Позняках не можуть заселитися у новобудови: у чому причина

Мешканці зруйнованого вибухом будинку на Позняках не можуть заселитися у новобудови: у чому причина

Фото: Фото Наталії Нагорної/ТСН

Місцева влада пообіцяла допомогти постраждалим.

Сьогодні, 21 серпня, рівно два місяці після вибуху в 10-поверховому будинку на Позняках у Києві.

Небезпечну для людей територію довкола огородили парканом, за який забороняється заходити. Довкола місця вибуху й досі розкидані речі та різні конструкції. 

З моменту вибуху за порядком там стежить патрульна поліція та нацгвардія.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Для вирішення житлової проблеми мешканців зруйнованих квартир раніше київська влада пообіцяла виділити 30 мільйонів гривень.

Як повідомив ТСН.ua начальник управління з питань цивільного захисту КМДА Роман Ткачук, усі родини, які постраждали внаслідок вибуху на столичних Позняках, отримали нове житло.

"Помешкання підбирали за принципом метражу, який люди втратили, та кількістю кімнат. Нові квартири - у новобудовах, проте заселитися люди поки що не можуть бо там ще потрібно робити різні ремонтні роботи. Допоможе постраждалим їх провести місцева влада. За даними департаменту соціальної політики КМДА, на це вже виділили кошти", - наголосив міський чиновник.

Два місяці після вибуху в будинку на Позняках: що змінилося

Два місяці після вибуху в будинку на Позняках: що змінилося

Нагадаємо, що під час вибуху в будинку на Позняках 21 червня було зруйновано перекриття п'яти поверхів - з четвертого по дев'ятий. Пошкоджено 40 квартир одного під’їзду, зруйновано 16 квартир. П'ятеро осіб загинули. Загалом у цих 40 квартирах було зареєстровано 125 мешканців.

25 червня президент України Володимир Зеленський вручив ключі від нових квартир 12 родинам, які постраждали від вибуху на Позняках у Києві. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація