Мешканці Броварів три дні сперечаються навколо фігурки, яка може з’явитися в центрі міста: фото

За задумом авторів, богатир Котигорошко перемагає російські ракети, уламки яких складені біля його ніг.

У Броварах Київської області вже декілька днів не вщухають жваві суперечки навколо фігури, яку місцева влада має намір встановити у центрі міста. Коли про ці плани дізналися містяни, вони написали в соцмережі десятки коментарів із закликами не робити цього.

Як з’ясувалося, йдеться про фігуру казкового героя Котигорошка. "Артоб'єкт "Котигорошко" вже на фінішному етапі. Так, саме артоб'єкт. Хочемо повідомити мешканцям, які активно долучилися до обговорення, що ця інсталяція виконана цілком на добровільних засадах без використання бюджетних коштів. Цей об'єкт не є пам'ятником. Тому всі звинувачення у бік художника безпідставні, адже він, як автор, так бачить свого героя", - повідомило комунальне підприємство "Бровари-Благоустрій" на своїй офіційній сторінці в соцмережі.

За задумом авторів, богатир Котигорошко перемагає російські ракети, уламки яких складені біля його ніг.

Протягом трьох днів під цим постом містяни написали безліч коментарів. Одні закликають не встановлювати цей артоб’єкт, інші пишуть, що сама фігурка непогана, але краще буде, якщо її автори встановлять її у себе або десь на дитячому майданчику в селі. На думку деяких описувачів, фігурка не дуже красива, та порівнюють її з пам’ятником російської Оленки, який нажахав багатьох користувачів соцмереж. А один із дописувачів написав таке: "Жах. Зупиніться, поки не пізно".

Своєю чергою, комунальники з "Бровари-Благоустрій" вчора, в День Незалежності, відповіли всім дописувачам так: "Дякуємо за всі коментарі, і навіть за образливі. Хочемо всіх заспокоїти - думка містян буде врахована обов'язково. А от щодо образливих висловів, то хотілося б, щоб наші броварчани були толерантнішими і з повагою ставилися одне до одного. Ми ж українці! Усіх зі святом! Миру, добра і взаємоповаги одне до одного!".

Хто позував для пам'ятників Батьківщина-Мати і Либідь: сімейні легенди культового скульптора

Хто позував для пам'ятників Батьківщина-Мати і Либідь: сімейні легенди культового скульптора

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація