Мер Кличко: за два останніх роки у Києві замінили 230 кілометрів теплотрас

Мер Кличко: за два останніх роки у Києві замінили 230 кілометрів теплотрас

Фото: kiev.klichko.org

Київ підготувався до опалювального сезону завчасно і готовий до запуску тепла. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив, під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

"Місто заздалегідь підготувалось до початку опалювального сезону. І, якщо буде потреба, ми вже можемо подавати тепло. На сьогодні до ввімкнення опалення готові 93 відсотки будинків, які обслуговують комунальні підприємства", — сказав Кличко.

Втім, за словами мера, проблеми можуть виникнути у ЖБК, ОСББ, відомчих будинків, які не обслуговує "Київтеплоенерго". Ці будинки готові до прийому тепла тільки на 40%.

"Я вкотре закликаю управляючі компанії таких будинків негайно здійснити всі необхідні регламентні роботи. Якщо потрібна допомога – місто може її надати. Також необхідно перевірити, чи немає заборгованості за попередні роки. І якщо є – погасити її!", — наголосив мер.

Щодо ремонту теплотрас, він зазначив, що столиця продовжує масштабне оновлення тепломереж. Цим не займалися в Києві комплексно десятками років.

"За два останніх роки ми вже замінили 230 км теплотрас на найбільш аварійних ділянках. Також усунули 6,5 тисячі пошкоджень на тепломережах та пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань, — повідомив мер столиці. — Роботи багато, бо господарство велике і довго було занедбаним. Оновлення мереж – це й колосальні кошти. Але ми взялися. І продовжимо цю роботу", — наголосив Віталій Кличко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація